Κυριακή, 21 Ιουλίου 2019

Ε Επικαιρότητα

Το ψηφοδέλτιο του υπ. Δημάρχου Νέας Προποντίδας Μανώλη Καρρά

Αξιολόγηση Χρήστη: 0 / 5

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά
 

Το ψηφοδέλτιο  της παράταξης "Νέα Προποντίδα - Σύγχρονος Δήμος" με υποψήφιο Δήμαρχο Νέας Προποντίδας τον Μανώλη Καρρά.

Ο κ. Καρράς σε δήλωσή του ανέφερε: "Ο συνδυασμός μας είναι ο μεγαλύτερος σε αναλογία στο Δήμο Νέας Προποντίδας! Θέλω να ευχαριστήσω από καρδιάς όλες τις υποψήφιες και όλους τους υποψηφίους του Συνδυασμού μας, για την συμμετοχή τους στο ψηφοδέλτιο μας και για την αμέριστη εμπιστοσύνη τους στο πρόσωπό μου. Αγωνιζόμαστε για τον τόπο που του αξίζει το καλύτερο, το άριστο, το πρωτοποριακό, το καινοτόμο, το σύγχρονο! Μαζί ξεκινήσαμε και Μαζί συνεχίζουμε για τη Νέα Προποντίδα που οραματιζόμαστε! Καλή επιτυχία σε όλους!!!



Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Καλλικράτειας:

 

1) ΒΟΥΓΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

2) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΚΟΥΣΟΥΛΑΚΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4) ΚΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

5) ΛΙΟΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

7) ΜΗΚΕ – ΤΣΕΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

8) ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

9) ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10) ΝΤΟΥΜΑΝΟΓΛΟΥ – ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΣΠΥΡΟΥ

11) ΟΡΤΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΠΑΝΤΣΟΣ)

12) ΣΟΥΜΠΟΥΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΡΗΓΑ

13) ΤΑΒΛΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14) ΤΣΑΚΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

15) ΤΣΙΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

16) ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17) ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μουδανιών:

 

1) ΑΡΒΑΝΙΤΗ- ΜΑΣΤΡΑΛΕΞΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2) ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3) ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4) ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΒΑΛΑΝΤΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΔΑΛΑΜΠΙΡΑ - ΒΕΡΒΕΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΙΤΣΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

6) ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ – ΧΑΤΖΗΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

7) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΤΕΪΜΟΥΡΑΖ

8) ΚΑΣΣΑΜΑΝΩΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΛΟΥ

9) ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

10) ΚΙΛΗΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11) ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

12) ΚΟΥΤΣΟΥΜΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13) ΜΑΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

14) ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

15) ΜΑΣΤΟΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

16) ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

17) ΠΕΣΧΟΥ- ΚΑΡΑΪΒΑΖΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18) ΡΑΜΑΝΔΑΝΗ - ΒΟΥΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

19) ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

20) ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

21) ΣΙΑΦΛΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΚΡΙΒΟΥ

22) ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

23) ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΠΑΥΛΟΥ

24) ΤΣΙΡΟΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

25) ΧΑΤΖΗΙΟΡΔΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΟΜΗΡΟΥ (ΣΑΜΠΑΝΙΟΣ)

26) ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τρίγλιας:

 

1) ΓΕΡΟΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ- ΕΥΤΑΞΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΚΑΡΑΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΛΕΛΕΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5) ΜΑΛΙΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

6) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΣΕΚΛΙΔΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7) ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

8) ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Καλλικράτειας:

 

1) ΓΚΑΒΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

2) ΔΗΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

3) ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4) ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

5) ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΝΑΣ)

7) ΣΕΜΜΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

8) ΣΕΡΤΣΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ)

9) ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

10) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11) ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Αγίου Παύλου:

 

1) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2) ΜΠΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

3) ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4) ΠΕΡΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5) ΣΑΛΙΩΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6) ΧΑΤΖΗΓΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Λακκώματος:

 

1) ΔΑΓΚΛΗ ΜΕΡΤΖΑΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

3) ΜΕΤΕΝΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΕΟΦΥΤΟΥ (ΛΟΥΚΟΥΛΟΣ)

4) ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΤΖΙΛΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6) ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7) ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8) ΤΣΑΠΟΥΡΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Νέας Γωνιάς:

 

1) ΒΟΥΡΣΟΥΚΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2) ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΚΑΝΤΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

6) ΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

7) ΧΑΡΕΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

8) ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ ΔΟΜΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Νέων Σιλάτων:

 

1) ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

3) ΚΑΣΤΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4) ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5) ΣΤΕΡΙΟΥΔΑ – ΚΑΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6) ΧΑΡΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7) ΧΛΩΠΤΣΙΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΚΕΙΜ

8) ΨΑΘΑ ΑΡΓΥΡΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Νέων Μουδανιών:

 

1) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΔΟΥΚΕΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

3) ΔΙΑΒΑΤΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΜΠΟΝΣΑΪ)

4) ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΠΕΤΡΟΥ

5) ΘΕΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6) ΚΟΥΛΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

7) ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

8) ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ

10) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

11) ΠΑΠΑΜΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Σημάντρων:

 

1) ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2) ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

3) ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

4) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5) ΛΟΝΔΟΥ ΑΚΡΙΒΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΜΑΔΕΝΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7) ΜΠΟΥΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

8) ΝΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΑΛΠΑΣΙΝΟ)

9) ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10) ΣΤΟΪΚΟΥ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11) ΤΣΙΒΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Διονυσίου:

 

1) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

2) ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3) ΚΗΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

4) ΜΑΝΑΒΑΚΗ- ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ συζ. ΙΩΑΝΝΗ

5) ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ

7) ΝΤΟΝΤΣΑΚΗ - ΣΤΕΡΓΙΟΥΔΗ ΖΩΓΡΑΦΩ (ΦΕΝΙΑ) συζ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8) ΝΤΟΝΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Ζωγράφου:

 

1) ΚΕΡΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2) ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΓΚΕΛΑΚΗΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

3) ΠΑΣΣΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4) ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

5) ΤΕΛΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΤΣΕΤΣΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Νέας Ποτείδαιας:

 

1) ΓΙΑΛΑΜΠΟΥΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΡΧΟΝΤΗ

2) ΖΟΥΜΠΑ ΖΑΦΕΙΡΩ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3) ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

4) ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΗ AIKATEΡΙΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ

5) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6) ΠΑΠΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

7) ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8) ΧΑΤΖΗΚΟΝΔΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Πορταριάς:

 

1) ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΚΑΣΣΑΜΑΝΩΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΜΙΧΑΗΛ

4) ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

5) ΜΠΑΜΠΑΜΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6) ΜΠΟΖΙΝΗ - ΣΟΥΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7) ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8) ΣΙΑΦΛΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΚΡΙΒΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Φλογητών:

 

1) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΤΕΟ)

2) ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

3) ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

4) ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

5) ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6) ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΣΗΦ

7) ΝΟΤΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ - ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8) ΣΑΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Νέας Τρίγλιας:

 

1) ΑΡΒΑΝΙΤΟΥ- ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗ ΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΒΑΛΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3) ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4) ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΠΑΤΣΑΤΑ)

5) ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6) ΛΑΜΠΡΟΣ ή ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7) ΜΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8) ΜΙΚΕΛΩΒ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

9) ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

10) ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

11) ΧΑΤΖΗΠΑΠΠΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Ελαιοχωρίων:

 

1) ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΟΚΟ)

2) ΙΓΓΛΕΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ

3) ΚΑΛΚΟΠΕΔΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ (ΜΕΝΙΑ) συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4) ΚΑΡΑΤΖΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5) ΚΥΡΙΑΚΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΛΕΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

7) ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

8) ΤΣΙΡΙΜΠΑΣΗ- ΛΕΜΟΝΗ ΔΩΡΟΘΕΑ (ΔΩΡΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Κρήνης:

 

1) ΔΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2) ΚΑΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4) ΚΟΥΤΑΛΑ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7) ΜΠΙΡΙΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

8) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Νέας Τενέδου:

 

1) ΒΙΤΛΗΣ ΠΑΡΗΣ του ΦΩΚΙΩΝ

2) ΚΙΛΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3) ΜΑΜΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4) ΝΙΤΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5) ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6) ΠΟΝΤΙΚΑΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

7) ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8) ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ- ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Νέων Πλαγίων:

 

1) ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ (ΛΙΝΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ

2) ΓΙΔΑΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3) ΛΑΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗ

4) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑ - ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6) ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

7) ΤΟΥΜΠΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

8) ΧΑΛΚΙΑ – ΚΑΤΣΑΜΙΡΑ ΜΑΡΘΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Πετραλώνων:

 

1) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3) ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4) ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6) ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

7) ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

8) ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Χαλκιδική, Πολύγυρος, Νέα Μουδανιά

Email: info@halkidikinews.gr


To halkidikinews.gr είναι το πρώτο ειδησεογραφικό site στο νομό Χαλκιδικής και καθημερινά, από τον Μάιο του 2006, σας μεταφέρει αξιόπιστα και εμπεριστατωμένα τις ειδήσεις στη Χαλκιδική.

 

Κοινωνικά Δίκτυα